Viber, WhatsApp +38(050)57-57-266, +38(097)65-18-418

Приглашаем в новый мир с компанией UNICE!

РЕГИСТРИРУЙТЕСЬ UNICE! ПОЛУЧАЙТЕ СКИДКУ от 25% до 30%

 

С компанией UNICE сотрудничать ВЫГОДНО и ПРИБЫЛЬНО! Спешите получить подарок!!!

Реєстрація Юнайс

Якщо настала пора щось змінювати в житті, якщо хочеться більше фінансової та особистої свободи – спробуйте свої сили з унікальною компанією UNICE multibrand. Нерідко від успіху та досягнення мети відокремлюють тільки невпевненість і сумніви. Виникають думки-блокування: «А якщо не вийде?», «А якщо це не моє?», «Раніше не виходило, чи варто починати?», «Нехай на роботі мало платять, проте стабільно».

В такому випадку можна спробувати себе в іншій ролі, та зареєструватися, для початку, як клієнт.

Перевага реєстрації

Реєстрація безкоштовна, але надає реальну вигоду – знижку на придбання продукції з каталогу. Чим більша сума покупки, тим більше дисконт:

 • від 1 до 899 грн. – 25%;
 • від 900 до 1799 грн. – 27%;
 • понад 1800 грн. – 30%.

Дисконт можливий навіть при покупці однієї одиниці продукції. Наприклад, при оформленні замовлення на 400 грн., економиться 100. Ця сума може стати й доходом.

При сумі від 1500 грн., замовлення буде доставлено Новою Поштою, УкрПоштою  безкоштовно.

А ще стежте за акціями та спеціальними пропозиціями. Сюрпризи та подарунки не змусять себе чекати.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.98 [26 Голоса (ов)]

Подробнее: Реєстрація Юнайс

Додатковий дохід, який не потребує фінансових вкладень

Почати свій бізнес і шлях до фінансової незалежності в Україні без стартового капіталу – це реально з командою UNICE multibrand. Стабільний додатковий прибуток і можливість самореалізації доступні будь-якій українці за допомогою цієї компанії.

Яким буде заробіток залежить тільки від особистих зусиль і цілеспрямованості.

Чого можна досягти

Шляхів у світі UNICE multibrand багато. Як вибрати оптимальний, досягти прийнятного рівня заробітку, та не витратити на це роки? У компанії є робочий маркетинговий план-карта. Для початку потрібно вивчити карту і поняття, якими користуються члени команди:

 • ББ – бонус бал;
 • ЛВ – особистий обсяг продажів;
 • ЛГ – особиста група (1 лінія консультанта);
 • ЛМО – обсяг продажів особистої групи;
 • Екстраоборот – оборот групи без урахування ГО директорів і вище.

Статус бізнес-партнер вже дає можливість мати пасивний дохід в 4% від обороту замовлень своєї групи. Амбітні та активні консультанти досягають звання партнера за 1-2 місяці, топ-партнера за 3-4, до керівника йдуть близько півроку. Наступна сходинка – директор (7-8 міс.). До золотого директора ростуть 9-10 місяців і приблизно рік йде на отримання статусу                                                                                 платинового.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.85 [26 Голоса (ов)]

Подробнее: Додатковий дохід, який не потребує фінансових вкладень

Швидка та безкоштовна реєстрація

Приєднатися до активної життєрадісної родини UNICE multibrand легко. Достатньо зареєструватися на сайті компанії. Тисячі учасників вже зробили це, і отримали всі переваги співпраці. Стати партнером можна прямо зараз, без стартових внесків і збору безлічі документів. Це дійсно швидко, нескладно та безкоштовно.

Умови реєстрації

Стати членом команди можна самостійно або звернувшись до консультанта. Для реєстрації онлайн потрібно:

 • перейти за посиланням на сайті;
 • вписати необхідні дані (ніякої секретної інформації не потрібно);
 • дочекатися зв'язку з менеджером.

Процедура абсолютно безкоштовна. Дані не передаються третім особам.

Усе! Ви в компанії.

Що далі?

Щоб отримати статус консультанта, потрібно оформити своє перше замовлення з каталогу. Це можна зробити в телефонному режимі або через інтернет. Після заявки представник компанії відразу ж зв'яжеться з новачком. Одночасно присвоюється знижка консультанта, яка залежить від суми замовлення: від 25% до 33%.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.84 [22 Голоса (ов)]

Подробнее: Швидка та безкоштовна реєстрація

Переваги співпраці з unice

Компаній, що пропонують товари зі сфери wellness або beauty (іноді з обох сегментів одразу), в Україні досить багато. Але тільки UNICE multibrand володіє унікальною можливістю дати своїм клієнтам повноцінний вибір якісної продукції від декількох провідних виробників.

Одні з них спеціалізуються на ароматах, інші відомі своїми інноваційними засобами по догляду за шкірою або декоративною косметикою. Вітаміни та дієтичні добавки принесли славу третім. І всіх їх об'єднує українська компанія UNICE. Ось чому партнерство з UNICE multibrand — це ексклюзивне співробітництво з лідерами галузі здоров'я та краси.

Переваги роботи з UNICE

UNICE — це реальна можливість перетворити своє хобі на джерело доходів. Це може бути основною роботою або заняттям у вільний час – кожен вирішує для себе сам. У будь-якому випадку, стають доступні всі переваги співпраці з компанією:

 • можливість мати продукцію провідних виробників України, Польщі та інших європейських країн, а також турецьких і спільних брендів;
 • купувати товари з каталогу для себе або родини зі знижкою 33%;
 • підтримка від компанії у вигляді професійних тренінгів, семінарів, майстер-класів, тематичних лекцій;
 • участь в акціях, спеціальних пропозиціях та програмах;
 • подарунки й винагороди від косметики та аксесуарів до подорожей і автомобілів.
  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [18 Голоса (ов)]

Подробнее: Переваги співпраці з unice

UNICE multibrand – косметична компанія, яка дарує красу та безмежні бізнес-можливості

Мультібрендовість та багатогранність запропонованої продукції дозволяє підвищити рівень життя клієнтам та співробітникам компанії. Стратегія UNICE дає можливість обрати кращі товари в сегментах beauty і wellness, відстежувати тенденції та інновації у світі краси, здоров'я та домашнього затишку. Члени команди UNICE відповідально підходять до наповнення асортименту найбільш натуральними та ефективними продуктами, які здатні задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів. Всі засоби сертифіковані та пройшли ретельне дослідження в лабораторіях.

Компанія надає унікальну декоративну косметику та засоби для догляду, відомі й авторські аромати, товари для «краси зсередини» та домашнього вжитку.

Каталог регулярно оновлюється, пропонуючи на своїх сторінках понад півтори тисячі найменувань і іншу інформацію:

 • опис продуктів;
 • хіти;
 • новинки;
 • актуальні сезонні серії;
 • поради та рекомендації;
 • лайфхаки;
 • цікаві факти.

А також акції, спеціальні умови й просто доступні ціни, щоб подарувати кожному клієнту насолоду від покупок. До того ж, з електронним варіантом вибирати ще легше.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [20 Голоса (ов)]

Подробнее: UNICE multibrand – косметична компанія, яка дарує красу та безмежні бізнес-можливості

UNICE – це бізнес, створений в Україні та для українців

Компанія UNICE з'явилася в Україні відносно недавно. Це сталося в грудні 2016 року і стало революційною подією на вітчизняному ринку краси. Головна відмінність від інших – це мультібрендовість UNICE, можливість не обмежувати вибір однієї лінійкою товарів, запропонувати кращу продукцію різних торгових марок та виробників українським споживачам.

Метою створення компанії було не тільки дати українським жінкам можливість підкреслити природну красу. Наміри проекту набагато ширші – допомогти українкам реалізуватися в бізнесі, відчути себе впевненіше й стати фінансово незалежними. Хтось знайшов у UNICE свою косметику, хтось спосіб почати свій бізнес. UNICE — це хороший старт для майбутніх бізнес-леді. Розпочати свою справу без початкових фінансових витрат досить актуально для українських реалій. Компанія дозволяє кожному українцю поліпшити якість життя як за допомогою багатогранної продукції, так і шляхом співпраці.

UNICE – український бізнес

В асортименті компанії представлені не лише товари провідних брендів. Бізнес продовжує розвиватися, просуваючи також продукцію вітчизняних виробників. Таких, як Healthy Pharm Ukraine (товари для догляду за ротовою порожниною) або ECOLEK pro (косметика для волосся, масажні гелі, розробка дієтичних добавок з української сировини).

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [18 Голоса (ов)]

Подробнее: UNICE – це бізнес, створений в Україні та для українців 

Кар'єра з Unice

Партнерство з Юнайс мультібренд — це великі та різноманітні можливості для кар'єрного зростання. Багато хто починає користуватися послугами компанії, не підозрюючи, яку вигоду може принести співпраця з нею. Іноді це відбувається саме по собі, з першим замовленням і відвертою розмовою із зацікавленими колегами. Буває, що потрібна якась подія, яка підштовхне в потрібному напрямку, змусить задуматися.

Можна просто стати VIP-клієнтом з постійним дисконтом та отримувати задоволення від якісної продукції й доходу у вигляді економії. Це відбувається після безкоштовної реєстрації, за яку вже надається знижка. Потім, при першій покупці присвоюється ще одна. Чим більша сума замовлення, тим суттєвіший бонус на наступне придбання.

А можна приєднатися до команди професіоналів і почати працювати на себе:

 • стати консультантом;
 • сформувати команду;
 • створити структуру;
 • заробити статус бізнес-партнер;
 • оформити топ-партнерство;
 • керівник;
 • директор.

Кар'єра в компанії починається з першого кроку. Подальше зростання доведе до вершини кар'єрних сходів, а різні програми допоможуть прискорити процес і заробити чимало грошей та цінних подарунків. Вже з позиції бізнес-партнера консультанти отримують додаткову винагороду за замовлення своєї структури.

Директор

Директор отримує відсоток від обороту своїх чотирьох ліній, одноразову винагороду за статус плюс подарунки. На цьому просування (і можливість збільшення заробітку) не закінчується. При виконанні деяких умов статус директора можна підвищити ще на кілька сходинок:

 • золотий;
 • платиновий;
 • смарагдовий;
 • діамантовий.
  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [18 Голоса (ов)]

Подробнее: Кар'єра з Unice

Наші бренди

 

Мультибренд — це нове слово в мережевому маркетингу. Такого ще не було в Україні. Unice зробила цей крок. Мета компанії – подарувати можливість клієнтам отримувати задоволення від кращої продукції провідних виробників, не обмежуючи вибір одним брендом.

Власні торговельні марки

В Unice є свої зареєстровані ТМ:

 • UNICE;

Ці логотипи присутні не тільки на українській обгортці. Їх можна побачити й на товарах іноземного виробництва. Наприклад, під брендом Ecofusion може стояти Erhan Kimya (Туреччина). Тобто продукція випущена закордонним виробником за контрактом.

Компанії, які співпрацюють з Юнайс

З Unice Multibrand працюють багато компаній:

 • Langsteiner;
 • FragWorld;
 • GIZ Cosmetics;
 • Flormar;
 • Fon Cosmetic;
 • BFF (Beauty Fashion Forever);
 • AKTEN Cosmetics;
 • BluxCosmetics;
 • BIOTA;
 • Sera Cosmetics;
 • TENEX;
 • Floslek;
 • Healthy Pharm Ukraine;
 • Marion;
 • ECOLEK pro;
 • Erhan Kimya;
 • HUNCA Cosmetics;
 • Solido Cosmetics.
  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [18 Голоса (ов)]

Подробнее: Наші бренди

unice реєстрація

Unice (Юнайс) – це мультибрендова компанія, основною метою якою є пропонування високоякісної продукції якнайбільшій кількості покупців. Для  цього спочатку було проведено ознайомлення з вже діючими на ринку України  виробниками косметичної продукції. А вже потім вона змогла відібрати та об’єднати саме таких виробників косметичної продукції, які є справжніми майстрами своєї справи та люблять як і ми своїх клієнтів.

Компанія Unice Multibrand - це найпрекрасніша можливість для тих, хто бажає свою роботу поєднувати з вигідною покупкою високоякісних косметичних засобів, тобто стати членом молодої та перспективної  команди.

А для цього треба відвідати офіційний сайт Юнайс та абсолютно безкоштовно пройти реєстрацію в Unice Україна заповнивши форму, в якій необхідно вказати свої контактні дані.

Після проходження реєстрації Ви відразу стаєте консультантом компанії UNICE і Вам надається доступ до особистого віддаленого кабінету, де Ви самостійно зможете пройти в онлайн режимі навчання стосовно роботи в компанії Юнайс, робити замовлення та реєструвати нових консультантів.

А також після проходження реєстрації Вам обов'язково треба зробити перше замовлення на продукцію представлену в каталозі компанії Юнайс та відразу отримати знижку консультанта. Це можна зробити по телефону або на сайті компанії оформивши заявку.

Розмір знижки буде залежати від суми вашого замовлення, тобто:

 • замовите продукції на суму від 1 б.б. до 34.99 б.б.. - знижка складатиме 25%;
 • замовите продукції на суму від 35 б.б. до 69,99 б.б. - знижка складатиме 27%;
 • замовите продукції на суму від 70 б.б. та більше - знижка складатиме 30%.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [23 Голоса (ов)]

Подробнее: unice реєстрація

unice Львів

UNICE (ЮНАЙС) - це єдина в Україні мультибрендова компанія, яка завдяки своїй команді високопрофесійних фахівців, які відмінно знають свою справу, пропонує сьогодні вже не лише колекцію унікальної косметичної продукції, а ще й товари для дому та здоров'я. Саме вони, цікавлячись про потреби і бажання своїх клієнтів, змогли зібрати разом найкращих виробників, продукція яких популярна та користується великим попитом. Саме тому весь пропонований компанією Unice асортимент продукції сертифікований відповідно до стандартів GMP, високої якості та можна придбати за доступною ціною.

З компанією Юнайс Ви можете не тільки купувати по доступним цінам, але й користуватися високоякісною продукцією. А при бажанні ще й отримувати додатковий заробіток.

Компанія Unice - це якість, краса, гармонія, успіх, фінансова незалежність і свобода!

 

Після того, як Ви пройдете реєстрацію в компанії Unice multibrand перед Вами відразу ж відкриється багато таких приємних переваг, як:

 • отримуватимете знижку на весь пропонований асортимент продукції від 20 до 33%, незалежно від того зі скількох одиниць складається Ваше замовлення;
 • персональний менеджер буде Вас супроводжувати та підказувати як потрібно вибирати і оформляти замовлення;
 • зайшовши в зручний для Вас час в особистий кабінет Ви зможете самостійно оформляти, оплачувати замовлення та оформляти доставку користуючись послугами таких транспортних компаній, як: Нова пошта, Інтайм, Міст Експрес, Укрпошта;
 • доставка замовленої продукції Юнайс відбувається на протязі 3 - х днів.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [23 Голоса (ов)]

Подробнее: unice Львів

unice косметика каталог

Unice (Юнайс) - це єдина в Україні мережева бізнес-платформа, якій вдалося об'єднати кращих виробників Туреччини, Європи, України. Вона працює тільки з кращими виробниками, які мають сертифікати GMP, ISO, HALAL (мусульманський сертифікат). Вся продукція повністю відповідає світовим стандартам якості, а також має всі необхідні європейські сертифікати якості та дозволи як в нашій країні так і за кордоном.

Юнайс - це ефективна косметична продукція, яка нарівні з натуральними маслами, екстрактами, вітамінами А, D, E, F, B5, ще містить нові розроблені технології в косметології, які допомагають як можна глибше зволожувати шкіру, поліпшує кровообіг, повільно затримуючи процес старіння клітин та захищаючи шкіру від ультрафіолету. Компанія постійно стежить за відгуками споживачів і останніми науковими дослідженнями, які стосуються різних компонентів пропонованої компанією Юнайс косметичної продукції.

Косметика компанії Unice в даний час досить популярна, і навряд чи вийде знайти хоча б одну жінку, яка про неї нічого не чула, скоріше навпаки вже дуже давно та довго багато цією продукцією користуються або колись пробували. Купити косметику Юнайс можна у консультантів по каталогам, які друкуються регулярно величезними тиражами. Товарний асортимент Unice налічує на сьогодні вже більше 5000 найменувань і, тим не менш, постійно розширюється.

Unice - це можливості, а каталог Юнайс  - унікальний інструмент для роботи або відпочинку, який розповість про Новинки, Акції та звичайно ж про Супер знижки! Всі ці можливості допоможуть Вам заощадити, а при бажанні ще й заробити на різниці від продажу. А все тому, що в нашому каталозі Юнайс завжди пропонуються тільки самі кращі продукти від кращих, провідних європейських виробників.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.98 [23 Голоса (ов)]

Подробнее: unice косметика каталог

unice Україна

UNICE (Юнайс) - це відносно молода, але вже досить відома в Україні компанія, яка займається розповсюдженням косметичної продукції поступово збільшуючи свої обсяги. Керівництво взяло собі за мету розширити межі для своєї діяльності і прибрати всі обмеження. При цьому варто відзначити, що перед вами постачальник різних видів косметичної продукції таких найкращих виробників Туреччини, Європи та України, як: Flormar, Ecofusion, Sera, BFF, Idil, Fon Cosmetics, Floslek, DermoFuture, Blux, Thalia, Body & Soul, Olive'n Body, і інші.

Саме тому вся пропонована компанією Юнайс продукція має відмінну якість і цілком доступні кожному ціни.

Компанія Юнайс пишається тим, що здатна запропонувати величезний асортимент косметичної продукції, а також тим, що на сьогоднішній день вона має вже кілька тисяч представників не тільки в Україні, але і в багатьох інших сусідніх країнах. Сьогодні для того, щоб вибрати і купити продукцію компанії Юнайс в Україні не потрібно витрачати час на відвідування магазинів. Достатньо лише зайти на офіційний сайт компанії Юнайс, полистати онлайн каталог і вибрати бажаний товар. А потім самостійно також в онлайн – режимі або зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону консультанту компанії Юнайс і зробити замовлення. Варто відзначити, що в каталозі UNICE Україна можна завжди дізнатися про діючі знижки на представлену продукцію, акції, новинки, завдяки яким можна заощадити та ще й отримати додатково подарунок. Компанія Юнайс пропонує відмінні умови дисконту: вже на покупку від однієї одиниці косметики, ви отримуєте -20% знижки від ціни каталогу, максимальна знижка -33%! Чим більше замовлення, тим більше Ви економите! Найголовніше, те,  що спеціальні пропозиції діють регулярно, тільки вони завжди різні, так що не турбуйтесь завжди буде з чого вибрати.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.95 [22 Голоса (ов)]

Подробнее: unice Україна

юнайс бренд офіційний сайт

Unice (Юнайс) - мультибрендова косметична компанія, яка свій старт розпочала в грудні 2016 року. Ми розширили межі, прибрали всі обмеження, які неминуче присутні в компаніях, які  представляють одного виробника, одну торгову марку. Ми дуже довго подорожували по світу в пошуках кращих косметичних продуктів! І все – таки нам вдалося відібрали таких виробників, які є майстрами своєї справи т люблять своїх клієнтів так само, як і ми. Різновид, новизна, технології і модні тренди - все це в колекції унікальних косметичних продуктів, товарів для дому та здоров'я.

Юнайс(Unice) - косметична компанія на даний момент дуже популярна в Україні. 

Варто відзначити, що компанія Unice  дуже популярна на Україні. І всього за 4 роки в умовах жорстокої конкуренції з боку таких гігантських компаній, як: Ейвон, Оріфлейм, Mary Kay і великої кількості косметичних крамниць, Unice вдалося залучити понад 100 тисяч клієнтів. Юнайс  швидше за все піде ще далі і стане однією з найбільш популярних косметичних компаній в Україні вже протягом декількох років. А все тому, що вона співпрацює лише з тими виробниками у яких, є сертифікати якості GMP, ISO, HALAL (мусульманський сертифікат). 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [26 Голоса (ов)]

Подробнее: юнайс бренд офіційний сайт

Каталог Unice, регистрация, стать представителем, продукция Юнайс по всем регионам  в Украине:

ВИННИЦА | ДНЕПР | ЖИТОМИР | ЗАПОРОЖЬЕИВАНО-ФРАНКОВСК | КИЕВ | КИРОВОГРАДЛЬВОВЛУЦК |  НИКОЛАЕВ |  ОДЕССА | ПОЛТАВА |  РОВНО | СУМЫ |  ТЕРНОПОЛЬ |  УЖГОРОД |  ХАРЬКОВ |  ХЕРСОН |  ХМЕЛЬНИЦКИЙ |  ЧЕРКАССЫ |  ЧЕРНИГОВЧЕРНОВЦЫ

unice Харьков, Украина, Россия, Белоруссия, Турция,  акции юнайс, каталог юнайс, лидеры юнайс мультибренд, отзывы unice, стать консультантом юнайс, турецкая косметика купить со скидкой